YouVersion Logo
Search Icon

Angst & BezorgdheidSample

Angst & Bezorgdheid

DAY 8 OF 42

WEEK 2

Waarom het gevaarlijk is te leven in angst & wat we ons moeten herinneren

Welkom bij onze tweede week over Angst & bezorgdheid. Deze week zullen we lezen welk gevaar er schuilt in het leven in angst.

Niemand is er immuun voor. We hebben het allemaal ervaren. Soms een klein ongemak en wat zorgen, soms verlammende bezorgdheid en grimmige paniek. We zouden weken lang kunnen praten over alle dingen die ons uit onze slaap houden en onze hersens pijnigen. We richten ons niet op ‘wat' ons beïnvloedt, maar op angst en bezorgdheid in het licht van wie God is en hoe we angst en bezorgdheid te boven kunnen komen door de kracht van het Woord. 

Maar wat is angst? 

Angst is op veel manieren uit te leggen. Het is een gevoel van bezorgdheid of vrees over wat zal gaan gebeuren. Of de stress die je hebt als je je afvraagt of jouw verlangens in vervulling zullen gaan. 

We beginnen deze week met ons weekvers om te memoriseren. Gods Woord is krachtig, laten we het onszelf eigen maken en uit ons hoofd leren zodat we de strijd in ons denken mogen winnen. 

Vormen jullie een groep? Deel vandaag je bid- en dankpunten met elkaar. Neem de tijd om onze God en Vader en Jezus Christus te aanbidden en te zoeken in gebed. 

Scripture

Day 7Day 9

About this Plan

Angst & Bezorgdheid

Zoek je naar rust van alle angst en bezorgdheid die je leven vult? Angst mag niet langer heersen over ons leven. We willen ontdekken wat God zegt over angst en bezorgdheid. We zullen niet langer slaaf zijn van onze angsten. Als we naar God toe gaan voor hulp, zullen we de vrijheid vinden waar ons hart naar verlangt en de vrede die ons verstand nodig heeft. 

More