1
Luca 15:20
Biblia sau Sfânta Scriptură cu Trimiteri 1924, Dumitru Cornilescu
Și s-a sculat și a plecat la tatăl său. Când era încă departe, tatăl său l-a văzut și i s-a făcut milă de el, a alergat de a căzut pe grumazul lui și l-a sărutat mult.
සසඳන්න
Luca 15:20 ගවේෂණය කරන්න
2
Luca 15:24
căci acest fiu al meu era mort și a înviat; era pierdut și a fost găsit.’ Și au început să se veselească.
Luca 15:24 ගවේෂණය කරන්න
3
Luca 15:7
Tot așa, vă spun că va fi mai multă bucurie în cer pentru un singur păcătos care se pocăiește, decât pentru nouăzeci și nouă de oameni neprihăniți, care n-au nevoie de pocăință.
Luca 15:7 ගවේෂණය කරන්න
4
Luca 15:18
Mă voi scula, mă voi duce la tatăl meu și-i voi zice: «Tată, am păcătuit împotriva cerului și împotriva ta
Luca 15:18 ගවේෂණය කරන්න
5
Luca 15:21
Fiul i-a zis: ‘Tată, am păcătuit împotriva cerului și împotriva ta, nu mai sunt vrednic să mă chem fiul tău.’
Luca 15:21 ගවේෂණය කරන්න
6
Luca 15:4
„Care om dintre voi, dacă are o sută de oi și pierde pe una din ele, nu lasă pe celelalte nouăzeci și nouă pe islaz și se duce după cea pierdută, până când o găsește?
Luca 15:4 ගවේෂණය කරන්න
නිවස
බයිබලය
සැලසුම්
වීඩියෝ